PC-Akme prowadzi działalność na podstawie wpisu w CEIDG od 05.05.2008, z siedzibą we Wrocławiu przy
ul. Gitarowej 3 lok. 1, kod pocztowy: 51-531 Wrocław, tel. 602679442.


Biuro czynne jest od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8:00 do16:00, a w piątek w godzinach od 8:00 do 15:00.


Można się z nami kontaktować na następujący adres e-mail: ludwig@pc-akme.pl


PC-Akme specjalizuje się w dystrybucji sprzętu sieciowego oraz akcesoriów komputerowych marek LogiLink i Typhoon. Nasza oferta, dostępna wyłącznie na https://pc-akme.pl/, skierowana jest do przedsiębiorców.


Jako firma kładziemy nacisk na jakość, niezawodność i konkurencyjność. Dynamicznie rozwijamy naszą ofertę, aby być liderem w nowościach asortymentowych, zawsze z myślą o długotrwałej współpracy i sukcesie naszych partnerów biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie.


Dbamy o jak najlepsze relacje biznesowe. Nasz zespół służy fachową pomocą i wsparciem, zapewniając kompleksową obsługę od momentu pierwszego kontaktu aż po pozytywne zakończenie transakcji. Priorytetowo traktujemy budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb naszych klientów, co stanowi fundament naszej działalności.


Celem poznania naszych zasada współpracy i składania zamówień zapraszamy do zapoznania się z:dostępnymi na naszej stronie www.


Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.


Zespół PC-Akme